Home

alej prosperita Bude slovaci vs chorvat futbal obmedziť fúzy päta

Slovensko prehralo s Chorvátskom v kvalifikácii MS vo futbale 2022  (hodnotenie hráčov) | SPORTNET
Slovensko prehralo s Chorvátskom v kvalifikácii MS vo futbale 2022 (hodnotenie hráčov) | SPORTNET

Slovenskí futbalisti spoznali súperov v kvalifikácii o postup na MS 2022,  čakajú ich opäť Chorváti - SITA.sk
Slovenskí futbalisti spoznali súperov v kvalifikácii o postup na MS 2022, čakajú ich opäť Chorváti - SITA.sk

Futbal: Chorvátsko - Slovensko 2:2 - Šport - Rádio Slovensko

Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča  zrušil VAR (foto) - SITA.sk
Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča zrušil VAR (foto) - SITA.sk

Slováci v Chorvátsku zlyhali, 0:3 - Reprezentácia - Futbal - Športweb

MS VO FUTBALE 2022 Chorvátsko vstalo z popola: Brazílsky sen sa rozplynul  po penaltovej dráme! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Chorvátsko vstalo z popola: Brazílsky sen sa rozplynul po penaltovej dráme! | Športky.sk

Slováci v Chorvátsku dvakrát viedli, napokon sa musia uspokojiť len s  remízou | TVNOVINY.sk
Slováci v Chorvátsku dvakrát viedli, napokon sa musia uspokojiť len s remízou | TVNOVINY.sk

NÁZOR: Slováci sú po polčase v mínuse. Majú vážny problém - Myslím si -  Športweb
NÁZOR: Slováci sú po polčase v mínuse. Majú vážny problém - Myslím si - Športweb

ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (5. december): Brazília a Chorvátsko v osemfinále MS  aj Slováci v NHL
ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (5. december): Brazília a Chorvátsko v osemfinále MS aj Slováci v NHL

MS VO FUTBALE 2022 Chorvátsko ospevuje nového hrdinu: Najväčší moment v  kariére! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Chorvátsko ospevuje nového hrdinu: Najväčší moment v kariére! | Športky.sk

Chorváti chceli väčší štadión. Slovákom potvrdili Rijeku - Reprezentácia -  Futbal - Športweb
Chorváti chceli väčší štadión. Slovákom potvrdili Rijeku - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Obrovský šok! Brazília končí vo štvrťfinále po penaltách

Chorvátsko - Slovensko: Online prenos z kvalifikácie na MS vo futbale 2022  | Športky.sk
Chorvátsko - Slovensko: Online prenos z kvalifikácie na MS vo futbale 2022 | Športky.sk

Brazília skončila vo štvrťfinále, Chorváti postúpili po penaltovom rozstrele

Slovensko Chorvátsko ONLINE kvalifikácia MS 2022 futbal dnes

Kvalifikácia MS vo futbale 2022: Slovensko - Chorvátsko 0:1

Analýza zápasu Chorvátsko – Slovensko: O nič nejde, no aj tak zabodujeme

MS vo futbale 2022 v Katare: Úradujúci vicemajstri Chorváti zlyhali v  koncovke a remizovali s Maročanmi - SITA.sk
MS vo futbale 2022 v Katare: Úradujúci vicemajstri Chorváti zlyhali v koncovke a remizovali s Maročanmi - SITA.sk

BLAMÁŽ: Chorváti uštedrili v kvalifikácii EURO 2020 Slovákom debakel

Slovensko privíta Chorvátsko: kvalifikácia MS vo futbale 2022 (preview) |  SPORTNET
Slovensko privíta Chorvátsko: kvalifikácia MS vo futbale 2022 (preview) | SPORTNET

Sebavedomí Chorváti: Slováci? To nie je naša liga - Reprezentácia - Futbal  - Športweb
Sebavedomí Chorváti: Slováci? To nie je naša liga - Reprezentácia - Futbal - Športweb

FUTBAL: Chorvátsko deklasovalo Slovensko 4:0. Odvtedy sa trápi | SPORTNET

Slovensko nestačilo na Chorvátsko v kvalifikácii MS 2022 vo futbale |  SPORTNET
Slovensko nestačilo na Chorvátsko v kvalifikácii MS 2022 vo futbale | SPORTNET

Kvalifikácia ME 2020: Slovensko - Chorvátsko | FUTBALNET TV - Slovenský  futbal naživo!
Kvalifikácia ME 2020: Slovensko - Chorvátsko | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

MUŽI A - Vzájomné zápasy Slovenska s Chorvátskom | Slovenský futbalový zväz

Slovenskí futbalisti prehrali s Chorvátskom 0:4, v skupine sú predposlední

Bezduchý výkon Slovákov: Chorváti našich futbalistov zmietli z ihriska |  Nový Čas
Bezduchý výkon Slovákov: Chorváti našich futbalistov zmietli z ihriska | Nový Čas

ONLINE: Slovensko - Chorvátsko (futbal, EURO 2020) | SPORTNET

Pravda - Slovenskí futbalisti po prvom polčase senzačne vedú v Chorvátsku  1:0! Stretnutie môžete sledovať spolu s nami naživo na: https://futbal .pravda.sk/nazivo/1325-chorvatsko-slovensko/ | Facebook
Pravda - Slovenskí futbalisti po prvom polčase senzačne vedú v Chorvátsku 1:0! Stretnutie môžete sledovať spolu s nami naživo na: https://futbal .pravda.sk/nazivo/1325-chorvatsko-slovensko/ | Facebook